Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
14 Ara 2019 Cts 13:00 17:00 KAZAKİSTAN SEMİNERİ
(4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR. )

ADRES: KAZAKİSTAN BÜRO

KATILIMCI :4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

14 Ara 2019 Cts 13:30 15:30 İSTANBUL ÜSKÜDAR SEMİNERİ
 
ADRES     : ÜSKÜDAR BÜRO BULGURLU MAHALLESİ UZUNDERE SOKAK MAVİ GÖK SİTESİ A BLOK KAT:3 DAİRE:10 (LİBADİYE CADDESİ SHELL BENZİNLİK KARŞISI ) ÜSKÜDAR / İSTANBUL
KATILIMCI: ANKARA MİTHATPAŞA BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ NESRİN GÜZEL
14 Ara 2019 Cts 13:30 15:30 ISPARTA SEMİNERİ

ADRES: YAYLA MAH. 111. CAD. NO: 13-17 DAİRE: 5 ISPARTA (ISPARTA BÜRO)
KATILIMCI: ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ
İLETİŞİM: 0543 741 31 76

15 Ara 2019 Pzr 13:00 17:00 KAZAKİSTAN SEMİNERİ
(4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.)

ADRES: GRAND AYSEF HOTEL

KATILIMCI :4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

15 Ara 2019 Pzr 19:00 21:00 EDİRNE UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH SEMİNERİ

ADRES      :İSTİKLAL MH. DERİN SK. NO:25 KIRCASALİH - UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

KATILIMCI :BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

İLETİŞİM   :NURCAN KAVOĞLU    0543 311 54 20

16 Ara 2019 Pts 14:00 16:00 ANKARA SEMİNERİ
 
ADRES      : ERSAĞ ANKARA BÜRO GAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI NO:131/C MALTEPE / ANKARA
KATILIMCI : GEBZE BÜRO MÜDÜRÜ PİLATİN ÖNCÜ MUSTAFA ÜNLÜ
İLETİŞİM   : ANKARA BÜRO - 5439707186
17 Ara 2019 Sal 13:00 17:00 KAZAKİSTAN ÇİMKENT SEMİNERİ
(4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR. )

ADRES: CANVAS HOTEL 

KATILIMCI: 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA 

                   YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ 

17 Ara 2019 Sal 13:30 15:30 MANİSA SEMİNERİ
ADRES              : MESİR BÜRO AYNİ ALİ MAH. 8 EYLÜL CAD. H. KUŞVURAN APT. NO :100 K :1 D:2  MANİSA
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL & ALİAĞA BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HÜLYA GÜNERİ
İLETİŞİM           : 0544 970 71 04
18 Ara 2019 Çar 13:00 15:00 BURSA SEMİNERİ
ADRES               : BURSA ULUDAĞ & NİLÜFER BÜRO ŞEHREKÜSTÜ MAH. DURAK CAD. NO:7 OSMANGAZİ / BURSA
KATILIMCI          : İZMİT BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ SERAP MENTEŞE & SAKARYA MERKEZ BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ ELİF GÜRBIYIK
İLETİŞİM            : 0549 787 03 98
18 Ara 2019 Çar 14:00 16:00 İZMİR BORNOVA SEMİNERİ

ADRES      : İZMİR BORNOVA BÜRO -  ERZENE MAH. KAZIM KARABEKİR CAD. NO :11 K:5 D:9 BORNOVA / İZMİR

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ

                   İZMİR BORNOVA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ AYSEL ÇUAR

                   İZMİR ALİAĞA BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HÜLYA GÜNERİ

İLETİŞİM   : 0232 339 86 82  /  0544 970 71 11

19 Ara 2019 Per 13:00 17:00 KIRGIZİSTAN SEMİNERİ
(4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR. )

ADRES: KIRGIZİSTAN BÜRO 

KATILIMCI: 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA &

                   YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ 

19 Ara 2019 Per 20:00 22:00 TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ SEMİNERİ

ADRES     : GİZEM PASTANESİ MUSTAFA KEMAL PAŞA  MH. ŞEHİT AHMET ORAL CD. MARMARA EREĞLİSİ / TEKİRDAĞ

KATILIMCI :BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

 

20 Ara 2019 Cum 13:00 17:00 KIRGIZİSTAN SEMİNERİ
(4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA & YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR. )

YER: KIRGIZİSTAN BÜRO 

KATILIMCI: 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA

                   YURT DIŞI KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ 

21 Ara 2019 Cts 13:00 15:00 EDİRNE SEMİNERİ

ADRES       :EDİRNE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ALİÇO TESİSLERİ TOPLANTI SALONU EDİRNE

KATILIMCI  :BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN 

                     TEKİRDAĞ 2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTÇİ

 

21 Ara 2019 Cts 13:30 15:30 ANKARA SEMİNERİ
ADRES               : ANKARA BÜRO GAZİ MUSTAFA KEMAL BULV. NO:131/C MALTEPE / ANKARA
KATILIMCI          : BURSA ULUDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ
İLETİŞİM             : GÖRKEM YARAMIŞ: 506 997 81 46 
21 Ara 2019 Cts 13:30 15:30 KOCAELİ SEMİNERİ

ADRES      :KOCAELİ BÜRO KARABAŞ MAH. LEYLA ATAKAN CAD. KÖRFEZ APT. K:1 D:3 İZMİT/KOCAELİ 

KATILIMCI :SAKARYA MERKEZ BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ ELİF GÜRBIYIK

İLETİŞİM    :0544 970 71 02

26 Ara 2019 Per 14:00 16:00 İZMİR ALİAĞA SEMİNERİ

ADRES      :İZMİR ALİAĞA BÜRO  - KAZIM DİRİK MAH. 285 SOK. NO:2/4 ALİAĞA/İZMİR

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ

                   İZMİR BORNOVA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ AYSEL ÇUAR 

                   İZMİR ALİAĞA BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HÜLYA GÜNERİ 

                   İZMİR ÇİĞLİ BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ESRA AKINCI

İLETİŞİM   :0232 600 20 66  / 0541 811 95 37

28 Ara 2019 Cts 13:30 15:30 BALIKESİR BANDIRMA SEMİNERİ
ADRES               : BANDIRMA BÜRO HAYDAR ÇAVUŞ MH ATATÜRK CD AYTEKİN APT. NO:11/3 K:4 (İŞBANKASI ÜZERİ) BANDIRMA / BALIKESİR
KATILIMCI          : BURSA ULUDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ
İLETİŞİM             : (535) 016-2758
30 Ara 2019 Pts 13:30 15:30 İZMİR ÇAMDİBİ SEMİNERİ

ADRES      :MADAM CAFE - BURAK REİS CADDESİ 5229 SOK. 3/A  ( YILDIRIM BEYAZIT İLKÖĞRETİM OKULU KARŞI SOKAĞI ) ÇAMDİBİ/ BORNOVA /İZMİR

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ

                    İZMİR KARŞIYAKA ÇARŞI BÜRO MÜDÜRÜ BERRİN TIRKEMİŞ

İLETİŞİM   :ELİF ZEYTİNDALI TEL : 0541 381 81 35