Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
10 Ara 2018 Pts 10:00 12:00 ALMANYA GÜNZBURG SEMİNERİ
ADRES               : DITIP ULU CAMI WEBERGASSE 31 89312 GÜNZBURG
 
KATILIMCI         : GÜMÜS ÖNCU SANIYE ÖZZEREN 
                            ÖNCÜ HAYRIYE BENNAVI
 
İLETİŞİM            : +49 176 82267901 SANİYE ÖZZEREN
                             +49 160 98215059 HAYRİYE BENNAVİ
10 Ara 2018 Pts 10:00 12:00 YUNANİSTAN SEMİNERİ
ADRES               : YUNANİSTAN İSKEÇEYE BAĞLI  BALKAN  BÖLGESİ KETENLİK KÖYÜ HALK KÜTÜPHANESİ
 
KATILIMCI         : YUNANİSTAN BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ASİYE BEKDES
  ÖNCÜ BEDİHA HACIMUSTAFA
                             ÖNCÜ GÜLHAN SİNİKOVALI
                             ÖNCÜ NEZİLE BELEZ
İLETİŞİM            : ÖNCÜ BEDİHA HACIMUSTAFA  +30 697 9502355 
                             ÖNCÜ GÜLHAN SİNİKOVALI      +30 698 647 9800
                             ÖNCÜ NEZİLE BELEZ           +30 697 828 6934
   12:30 - 13:30 SAATLERİ ARASINDA ÖNCÜ TOPLANTISI YAPILACAKTIR.                          
10 Ara 2018 Pts 13:00 15:00 İSTANBUL SEMİNERİ

ADRES: KRAL CAFE, SANCAKTEPE MAHALLESİ, ALTINÇEŞME CADDESİ, NO:47 ÇAĞDAŞKENT/SİLİVRİ

KATILIMCI: ERZURUM KARDELEN BÜRO MÜDÜRÜ SEVDA GÜVEN

İLETİŞİM:0544 711 68 59

10 Ara 2018 Pts 14:00 16:00 İSTANBUL BAĞCILAR SEMİNERİ

ADRES     :MERKEZ MAH. 7.SK. NO: 7 URAN KÖYÜ DERNEĞİ BAĞCILAR/İSTANBUL.

KATILIMCI:GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA

12 Ara 2018 Çar 12:00 14:00 NEVŞEHİR SEMİNERİ

ADRES:NEVŞEHİR BÜRO  YENİ MAH MİLLİ İRADE CAD SAHİL İŞHANI K 1 MERKEZ NEVŞEHİR

KATILIMCI:SAKARYA BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MELEK ERTEKİN

İLETİŞİM:0533 154 65 73

12 Ara 2018 Çar 13:30 15:30 GAZİANTEP SEMİNERİ

ADRES:DEĞİRMİÇEM MAH. FEVZİ ÇAKMAK BULVARI NO:24 GÖYMEN APT. K:2 NO:8 (SANKO PARK KAR.YAĞMUR OPTİK ÜZERİ) ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

KATILIMCI:KOCAELİ-1 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ EMİNE ÖZTÜRK

İLETİŞİM:05449707101

13 Ara 2018 Per 10:30 11:30 MALATYA ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI KATILACAKTIR.)

YER: MALATYA BÜRO

KATILIMCI: YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI 

13 Ara 2018 Per 12:30 16:00 MALATYA SEMİNERİ
( 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA VE 3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU KATILACAKTIR.)

YER: KONGRE MERKEZİ BİNASI, İNÖNÜ CADDESİ, İNÖNÜ MAHALLESİ, YEŞİLYURT/MALATYA

KATILIMCI: 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA VE 3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU

14 Ara 2018 Cum 10:30 11:30 ADIYAMAN ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI KATILACAKTIR.)

YER: ADIYAMAN BELEDİYE KONFERANS SALONU ALT KATI 

KATILIMCI: YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI 

14 Ara 2018 Cum 11:00 12:30 MARDİN ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY KATILACAKTIR.)

YER: DUNAYSİR OTEL (Tepebaşı Mahallesi, Şanlıurfa Cd. Özgürlük Meydanı No:641, 47400 Kızıltepe/Mardin)

KATILIMCI :YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY 

14 Ara 2018 Cum 12:00 15:00 ADIYAMAN SEMİNERİ
(3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU VE 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA KATILACAKTIR.)

YER: ADIYAMAN BELEDİYE KONFERANS SALONU ALT KATI 

KATILIMCI: 3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU VE 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA 

 

14 Ara 2018 Cum 13:30 15:30 GAZİANTEP SEMİNERİ

ADRES:GAZİANTEP BÜRO  DEĞİRMİÇEM MAH. FEVZİ ÇAKMAK BULVARI NO : 24 GÖYMEN APT. KAT : 2 NO : 8 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP ( SANKO PARK KARŞISI YAĞMUR OPTİK ÜZERİ)

KATILIMCI:BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM:0342 231 97 54

14 Ara 2018 Cum 13:30 16:30 MARDİN SEMİNERİ
(2. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ GIDA MÜHENDİSİ GİZEM TOSUN 1. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER&AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR)

YER : DUNAYSİR OTEL (Tepebaşı Mahallesi, Şanlıurfa Cd. Özgürlük Meydanı No:641, 47400 Kızıltepe/Mardin)

KATILIMCI :  2. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ GIDA MÜHENDİSİ GİZEM TOSUN

                    1. BÖLGE TEKNİK  KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER&AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

                     YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY 

14 Ara 2018 Cum 14:00 16:00 KONYA SEMİNERİ

ADRES:KONYA MERAM / ALAADDİN BÜRO ŞEMSİ TEBRİZİ M. HATUNİYE SOK . NO :3/4 ÇUMRALI OĞLU VAKFI İŞH. (ŞAFAK SÜRÜCÜ KURSU ÜSTÜ ) KARATAY /KONYA

KATILIMCI:TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 

İLETİŞİM:0541 811 81 20

15 Ara 2018 Cts 10:00 11:30 BATMAN ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY KATILACAKTIR.)

YER          : BATMAN ÖĞRETMEN EVİ DÜĞÜN SALONU

KATILIMCI: YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY KATILACAKTIR.

İLETİŞİM  :BRONZ ÖNCÜ CEYLAN BULUT ÖNER ( 05414750812 )

15 Ara 2018 Cts 10:30 11:30 KAHRAMANMARAŞ ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI KATILACAKTIR.)

YER: KAHRAMANMARAŞ BÜRO

KATILIMCI: YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI 

15 Ara 2018 Cts 12:00 15:00 BATMAN SEMİNERİ
(1. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER&AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ VE 2. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ GIDA MÜHENDİSİ GİZEM TOSUN KATILACAKTIR.)

YER          : BATMAN ÖĞRETMEN EVİ DÜĞÜN SALONU

KATILIMCI: 1. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ KİMYAGER&AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

                    2. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ GIDA MÜHENDİSİ GİZEM TOSUN

                    YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH KUTLUAY 

İLETİŞİM: BRONZ ÖNCÜ CEYLAN BULUT ÖNER ( 05414750812 )

15 Ara 2018 Cts 12:00 15:00 KAHRAMANMARAŞ SEMİNERİ
( 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA VE 3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU KATILACAKTIR.)

YER: KAHRAMANMARAŞ ÖĞRETMEN EVİ, İSMET PAŞA MAHALLESİ  ZÜBEYDE HANIM BULVARI NO : 22  K.MARAŞ /DULKADİROĞLU

KATILIMCI: 4.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA VE 3.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU

15 Ara 2018 Cts 13:30 15:30 ANKARA SEMİNERİ

ADRES:ANKARA MERKEZ BÜRO GAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI NO:131/C MALTEPE /ANKARA 

KATILIMCI:TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 

İLETİŞİM:0543 970 71 86

15 Ara 2018 Cts 13:30 15:30 HATAY İSKENDERUN SEMİNERİ

ADRES:İSKENDERUN BÜRO BARBAROS MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. 122 SOK NO:1 KIRMIZIOĞLU APT. KAT:4 DAİRE:6

KATILIMCI: BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ 

                   OSMANİYE BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ HATİCE KARABULUT

İLETİŞİM:0 326 613 37 99

 

15 Ara 2018 Cts 14:00 16:00 İSTANBUL MADENLER SEMİNERİ

ADRES:Mehmet Akif Mh. Günaydın Sk. No: 6/4 Çekmeköy (Madenler) / İSTANBUL

KATILIMCI:GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA

                   SAKARYA SERDİVAN BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ BAHAR DERİN

İLETİŞİM:0216 642 14 54

16 Ara 2018 Pzr 13:30 15:30 NEVŞEHİR SEMİNERİ

ADRES:NEVŞEHİR BÜRO YENİ MAH . MİLLİ İRADE CAD. SAHİL İŞ HANI K:1 MERKEZ /NEVŞEHİR 

KATILIMCI:TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 

İLETİŞİM:0533 154 65 73

19 Ara 2018 Çar 10:00 12:00 ALMANYA DUISBURG SEMİNERİ

ADRES: AHRSTRABE 195.47139 DUISBURG

KATILIMCI: YUNANİSTAN BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ASİYE BEKDES

                   ALMANYA DUISBURG BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÖNÜL KAYA

                   

İLETİŞİM: ALMANYA DUISBURG BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÖNÜL KAYA  +49 174 9836731

29 Ara 2018 Cts 13:30 15:30 ADANA SEMİNERİ

ADRES:ADANA BÜRO MAHFESIĞMAZ MAH. ADNAN KAHVECİ BUL. 79006 SOK VEYSEL ORMANCI APT. K:2 D:5 ÇUKUROVA /ADANA 

KATILIMCI:İSKENDERUN KÖRFEZ BURO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCU FATMA DEMET SÖNMEZ USTA 

                 ADANA ÇUKUROVA BÜRO MÜD. BRONZ ÖNCÜ  MUSTAFA - FEVZİYE TÜLÜCÜ 

 

29 Ara 2018 Cts 14:00 15:00 İSTANBUL ÖNCÜ TOPLANTISI

ADRES:MERKEZ MH. 7. SOKAK NO:7 URAN KÖYÜ DERNEĞİ BAĞCILAR İSTANBUL

KATILIMCI: ERZURUM BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCENUR AYDIN

                   GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA

 

 

29 Ara 2018 Cts 15:00 17:00 İSTANBUL SEMİNERİ

ADRES:MERKEZ MH. 7. SOKAK NO:7 URAN KÖYÜ DERNEĞİ BAĞCILAR İSTANBUL

KATILIMCI: ERZURUM BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCENUR AYDIN

                   GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA