Büyük Resim

Probiyotik Mikroorganizma ve Ascophyllum Nodosum

Ürün Kodu : 2032

   Ersağ Probiyotik Mikroorganizma ve Ascophyllum Nodosum takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Probiyotik Mikroorganizma ve Ascophyllum Nodosum içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

 

BİLEŞEN ADI

 Kapsüldeki Canlı Probyotik

Mikroorganizma Miktarı/KOB 

Bakcterium Lactis

 1 Milyar KOB( 1x10

Bakcterium Breve  1 Milyar KOB( 1x10
Bakcterium  Longum   1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Acidophilus 1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Casei  1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Plantarum  1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Paracasei  1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Salivarlus  1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Rhamnosus  1 Milyar KOB( 1x10
Lactobacillus Bulgaricus  1 Milyar KOB( 1x10)  
Total Probiotic Cultere 10 Milyar KOB( 1x10
Ascophyllum Nodosum 50 Mg

 

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 1 tane kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

Muhafaza Şekli: Buzdolabında saklayınız.

 

İşletme Kayıt No : TR-20-K-014963 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

 

Ersağ Probiyotik Mikroorganizma ve Ascophyllum Nodosum Onay Numarası: 002702-29.05.2017

 

Ersağ Probiyotik Mikroorganizma ve Ascophyllum Nodosum takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

  

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

 

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

 

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Paylaş