Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
12 Şub 2016 Cum 12:00 13:00 ANTALYA ALANYA ÖNCÜ TOPLANTISI

 YER:KARADENİZLİLER DERNEĞİ ALANYA ANTALYA

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU BRONZ ÖNCÜ HATİCE ARMAĞAN

12 Şub 2016 Cum 13:00 15:00 KARABÜK SEMİNERİ
(Genel Müdür Yardımcısı Fatma BAŞÖZ'de Katılacaktır.)

 YER          : Gözde Düğün Salonu ( Kılıçaslan Caddesi Cevizkent İş Merkezi Kat: 3 MERKEZ / KARABÜK ) 

KATILIMCI: Genel Müdür Yrd. Fatma BAŞÖZ

                     Gıda Sorumlusu Mevlüde EBİNÇLİ

 

12 Şub 2016 Cum 13:00 15:00 TRABZON SEMİNERİ

 YER:BOSTEPE SEYRUSAFA ÇAYBAHÇESİ TRABZON

KATILIMCI:BURSA  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ BASRİYE GEÇER

İLETİŞİM:ASİYE BİRİNCİOĞLU 0536 711 45 59

12 Şub 2016 Cum 13:30 15:30 ANTALYA ALANYA SEMİNERİ

 YER:KARADENİZLİLER DERNEĞİ ALANYA ANTALYA

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU BRONZ ÖNCÜ HATİCE ARMAĞAN

12 Şub 2016 Cum 13:30 15:30 İZMİR ÖDEMİŞ SEMİNERİ

YER:ANAFARTALAR MAH.SAĞLIK CAD.NO:34/A ATAMER PASTANESİ ÖDEMİŞ İZMİR

KATILIMCI:İZMİR GAZİEMİR -2  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ LÜTFİYE ERDOĞDU

İLETİŞİM:SÜMEYRA TOP   0507 038 68 61

12 Şub 2016 Cum 13:30 15:30 BURSA SEMİNERİ

 YER:Bursa Uludağ Büro Şehreküstü Mah. Durak Cad.No:7 Osmangazi / BURSA

KATILIMCI:KARATAY BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ EMRE URAL 

İLETİŞİM:SEVGİ SÖNMEZ 507 647 26 61 

12 Şub 2016 Cum 15:00 17:00 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SEMİNERİ 

 YER:FAHRİOĞLU PASTANESİ BAŞAK ŞEHİR 5. ETAP METRO KENT SİTE İÇİ E BLOK BAŞAKŞEHİR İSTANBUL 

KATILIMCI:GEBZE BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ MUSTAFA ÜNLÜ 

İLETİŞİM:CANAN İSMAİLOĞULLARI  542 395 15 47

13 Şub 2016 Cts 10:00 18:00 ALMANYA SEMİNERİ
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN BEKİR SARI KATILACAKTIR)
YER:BEST WESTERN Hotel Frankfurt Maintal Westendstrabe 77 – 63477 Maintal-Dörnigheim
 
KATILIMCI : FATİH KUTLUAY (GENEL MÜDÜR)
13 Şub 2016 Cts 11:00 12:00 MERSİN BOZYAZI ÖNCÜ TOPLANTISI

 YER:GÜLER ECZANE ÜSTÜ BOZYAZI MERSİN

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU BRONZ ÖNCÜ HATİCE ARMAĞAN

 

13 Şub 2016 Cts 11:30 12:30 BOLU ÖNCÜ TOPLANTISI
(Genel Müdür Yardımcısı Fatma BAŞÖZ Katılacaktır.)

YER: BOLU BÜRO (Akpınar Mh. Gerede Cd. Demir Apt. No: 4 K:1 D:2 Merkez/BOLU

KATILIMCI: Genel Müdür Yardımcısı Fatma BAŞÖZ 

İLETİŞİM: Gülcan KILIÇ 0539 848 72 74

13 Şub 2016 Cts 12:00 14:00 BANDIRMA SEMİNERİ

 YER:TÜRE OTEL GN. HALİT CAD. NO:15 BANDIRMA MEYDAN/BALIKESİR

KATILIMCI:KARATAY BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ EMRE URAL 

İLETİŞİM:MELEK ÖZYILMAZ 533 852 77 74 

13 Şub 2016 Cts 12:00 13:00 KONYA ÖNCÜ TOPLANTISI

 YER: KONYA KARATAY & MERAM BÜRO ( ŞEMS-İ TEBRİZİ M.HATUNİYE S. NO:3/4 ÇUMRALIOĞLU VAKFI İŞHANI ŞAFAK SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM BİR-SEN ÜSTÜ)

 KATILIMCI:BÖLGE MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

13 Şub 2016 Cts 12:30 14:30 MERSİN BOZYAZI SEMİNERİ

 YER:GÜLER ECZANE ÜSTÜ BOZYAZI MERSİN

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU BRONZ ÖNCÜ HATİCE ARMAĞAN

 

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 UŞAK SEMİNERİ

 YER:UŞAK BÜRO KÖME MAH. 2. CANSEL SOK. NO:1 D:3 MERKEZ/UŞAK

KATILIMCI:MANİSA  BÜRO MÜDÜRÜ  GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ

 

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 BOLU SEMİNERİ
(Genel Müdür Yardımcısı Fatma BAŞÖZ' de Katılacaktır.)

 YER:ABANT İLKÖĞRETİM OKULU TOPLANTI SALONU (GEREDE CD. AKPINAR MH. NO:12 MERKEZ/BOLU

KATILIMCI:Genel Müdür Yrd. Fatma BAŞÖZ

                     Gıda Sorumlusu Mevlüde Ebinçli

İLETİŞİM:Gülcan KILIÇ 0539 848 72 74

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 İSTANBUL GÜNGÖREN SEMİNERİ

 YER:ŞEHRİGÜL CAFE GÜNGÖREN MUHTARLIK YANI İSTANBUL

KATILIMCI:BURSA ULUDAĞ  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM:CANAN PERİ  05335120102

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 BALIKESİR HAVRAN SEMİNERİ

 YER:KADINLAR KAHVESİ PAZARYERİ KARŞISI HAVRAN/ BALIKESİR

KATILIMCI:BURHANİYE BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM DUYAR

İLETİŞİM:NURCAN AYGÜN 0 538 896 22 94 

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 TOKAT NİKSAR SEMİNERİ

 YER:BİLDİRİLECEK

KATILIMCI:YOZGAT BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ ZEKİYE MUŞ

İLETİŞİM:NURGÜL KABASAKAL 05467210825

13 Şub 2016 Cts 13:00 14:00 MERSİN ÖNCÜ TOPLANTISI

YER:MERSİN BÜRO İNÖNÜ MAH. 1405 SK. ATA APT. KAT:1 DAİRE:6 YENİŞEHİR/MERSİN

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT                                                                                             

13 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 İSTANBUL TUZLA SEMİNERİ

 YER: AKASYA CAFE YAYLA MAH.ŞİNASİ DURAL CAD.NO:18/1 TUZLA İSTANBUL

KATILIMCI:KDZ. EREĞLİ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ GÖNÜL CEYLAN

 

13 Şub 2016 Cts 13:30 15:30 KONYA SEMİNERİ

YER: KONYA KARATAY & MERAM BÜRO ( ŞEMS-İ TEBRİZİ M.HATUNİYE S. NO:3/4 ÇUMRALIOĞLU VAKFI İŞHANI ŞAFAK SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM BİR-SEN ÜSTÜ)

KATILIMCI:BÖLGE MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

13 Şub 2016 Cts 14:00 16:00 MERSİN SEMİNERİ

YER:MERSİN BÜRO İNÖNÜ MAH. 1405 SK. ATA APT. KAT:1 DAİRE:6 YENİŞEHİR/MERSİN

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT                                                                                    

                   GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN BULUT

13 Şub 2016 Cts 14:00 16:00 KIBRIS SEMİNERİ

 YER:KIBRIS BÜRO NİDAİ CABACABA SOK DÜKKAN 1 KAPI NO 3/A-2 ORTAKÖY LEFKOŞA

KATILIMCI:ANTALYA 1  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İSMAİL MACİT ÜN

İLETİŞİM:0(392) 223 62 11

14 Şub 2016 Paz 10:00 18:00 ALMANYA SEMİNERİ
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN BEKİR SARI KATILACAKTIR)

  YER:BEST WESTERN Hotel Frankfurt Maintal Westendstrabe 77 – 63477 Maintal-Dörnigheim

KATILIMCI : FATİH KUTLUAY (GENEL MÜDÜR)

14 Şub 2016 Paz 13:00 15:00 TOKAT TURHAL SEMİNERİ

YER:CUMHURİYET MAH. ÖZDERE SOK. ENGELSİZ YAŞAM LOKALİ

KATILIMCI:YOZGAT BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ ZEKİYE MUŞ

İLETİŞİM:SELMA YILMAZ 05053590533

14 Şub 2016 Paz 13:00 15:00 KOCAELİ DERİNCE SEMİNERİ

YER:KESKİNOĞLU PASTENESİ YENİ KENT MH ESKİ İŞ MERKEZİ DERİNCE KOCAELİ 

KATILIMCI:MİTHAT PAŞA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ NESRİN GÜZEL 

İLETİŞİM:SAFİYE KAKICI 536 505 66 75

14 Şub 2016 Paz 13:30 15:30 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ SEMİNERİ

 YER:BURGAZ KENT AVM 8 KASIM MAH. TOKİ KÜME EVLERİ NO:2 K:2 LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

15 Şub 2016 Pts 11:00 13:00 İSTANBUL SARIYER SEMİNERİ

 YER:SAMPA SİMİT SARAYI ÇAYIRBAŞI CD. ÇAYIRBAŞI STADI YANI ÇAYIRBAŞI İSTANBUL

KATILIMCI:BURSA ULUDAĞ  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM:ŞÜKRANİ KARAARSLAN 05066460245

15 Şub 2016 Pts 14:30 16:30 İSTANBUL ÜSKÜDAR SEMİNERİ

 YER:KARADENİZ CAFE YAVUZTÜRK MH KARADENİZ CD AYVACI SK NO 25 ÜSKÜDAR İSTANBUL 

KATILIMCI:GEBZE BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ MUSTAFA ÜNLÜ 

İLETİŞİM:KIYMET YILDIRIM 536 223 81 24

16 Şub 2016 Sal 13:00 15:30 ÇANAKKALE BİGA SEMİNERİ

 YER:BİGA ÖĞRETMENEVİ BİGA/ÇANAKKALE

KATILIMCI:BÖLGE MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

 

16 Şub 2016 Sal 19:00 21:00 ÇANAKKALE YENİCE SEMİNERİ

 YER: YENİCE ÖĞRETMENEVİ YENİCE/ÇANAKKALE

KATILIMCI: BÖLGE MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

 

17 Şub 2016 Çar 13:00 15:00 İSTANBUL KURTKÖY SEMİNERİ

 YER:BİLDİRİLECEK

KATILIMCI:BURSA ULUDAĞ  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM:HACI HANIM BAYINDIR 0538 278 53 61

17 Şub 2016 Çar 13:00 15:00 MERSİN TARSUS SEMİNERİ

 YER:MERSİN TARSUS BÜRO YENİ ÖMERLİ MAH. 4112 SOK. NO:12/B TARSUS/MERSİN

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT                                                                            

                    GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN BULUT

 

18 Şub 2016 Per 13:00 15:00 ADANA SEMİNERİ

 YER:ADANA BÜRO MAHFESIĞMAZ MAH. 79006 SOK. ADNAN KAHVECİ BULVARI (ERKAN EĞİTİM KURUMLARI KARŞISI) VEYSEL ORMANCI APT. K:2 D:5 ÇUKUROVA / ADANA

KATILIMCI: ANKARA BAŞKENT BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HATİCE GENÇER

İLETİŞİM:SAKİNE ÜZÜM 0505 396 44 77

18 Şub 2016 Per 13:00 15:00 ÇORLU SEMİNERİ

 YER:BİLDİRİLECEK 

KATILIMCI:KARATAY BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ EMRE URAL 

İLETİŞİM:FİLİZ AYDEMİR 530 929 29 80

19 Şub 2016 Cum 12:00 14:00 BURSA KESTEL SEMİNERİ

 YER:KESTEL SOSYAL TESİSLERİ BURSA

KATILIMCI:BURSA ULUDAĞ  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM:GÜLSÜM ALTIN 05362454950

19 Şub 2016 Cum 13:00 15:00 İSTANBUL 4.LEVENT SEMİNERİ

 YER: 4. LEVENT BÜRO EMNİYET EVLERİ EMNİYET CD. NO:25/E KAĞITHANE / İSTANBUL

KATILIMCI:KARATAY BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ EMRE URAL 

İLETİŞİM:EBRU AKYOL 545 889 83 41 

19 Şub 2016 Cum 13:30 15:30 YALOVA SEMİNERİ

 YER:BİLDİRİLECEK

KATILIMCI: BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

20 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 KIBRIS SEMİNERİ

YER:KIBRIS BÜRO NİDAİ CABACABA SOK DÜKKAN 1 KAPI NO 3/A-2 ORTAKÖY LEFKOŞA

KATILIMCI:ANTALYA 1  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İSMAİL MACİT ÜN

İLETİŞİM:0(392) 223 62 11

20 Şub 2016 Cts 13:30 15:30 BURSA SEMİNERİ

 YER:BURSA ULUDAĞ BÜRO (ŞEHREKÜSTÜ MH. DURAK CAD. NO:7 OSMANGAZİ BURSA)

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

20 Şub 2016 Cts 14:00 16:00 GAZİANTEP SEMİNERİ

 YER:CINCIK RESTORAN DEĞİRMİÇEM MAH. MUAMMER AKSOY BLV. GÖĞÜŞ CD. NO:51UĞUR MUMCU PARKI KARŞISI GAZİANTEP

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT                                                                                              

                    GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN BULUT

21 Şub 2016 Paz 13:00 15:00 HATAY SEMİNERİ

 YER: BİLDİRİLECEK

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT                                                            

                     GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN BULUT

21 Şub 2016 Paz 13:30 15:30 BURSA MUDANYA SEMİNERİ

 YER: BİLDİRİLECEK

KATILIMCI: BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

22 Şub 2016 Pts 13:30 15:30 BURSA YENİŞEHİR SEMİNERİ

 YER:EL EMEĞİ- BELEDİYE TESİSLERİ BURSA

KATILIMCI:BURSA ULUDAĞ  BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM:FATMA MURATOĞULLARI 0544 592 50 05

27 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 ADANA SEMİNERİ

 YER:ADANA BÜRO MAHFESIĞMAZ MAH. 79006 SK. ADNAN KAHVECİ BULV. (ERKAN EĞİTİM KURUMLARI KARŞISI) VEYSEL ORMANCI APT. K:2 D:5 ÇUKUROVA / ADANA

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ HÜSEYİN BULUT

                    GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN BULUT

27 Şub 2016 Cts 13:00 15:00 ZONGULDAK SEMİNERİ

 YER:AKM KÜLTÜR MERKEZİ TOPLANTI SALONU MERKEZ ZONGULDAK

KATILIMCI:KDZ. EREĞLİ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ GÖNÜL CEYLAN