HABERLER VE DUYURULAR

BAŞSAĞLIĞI

MALATYA ÖNCÜLERİMİZDEN SİBEL CEYLAN'IN KAYIN PEDERİ VEFAT ETMİŞTİR... MERHUMA ALLAHTAN RAHMET,GERİDE KALANLARA ALLAHTAN SABIR DİLİYORUZZ....

BÜYÜK SEMİNER ÇEKİLİŞİMİZ

Devamını Oku

MART AYI PROMOSYONU

*ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN 1000 ml *DUŞ JELİ NORMAL1000 ml.. *BULAŞIK SIVISI 1000 ml.. *DİŞ MACUNU 100 ml. *GENEL TEMİZLİK 1000 ml.

Devamını Oku

AVRUPA' DA SEMİNER BEKLEYEN ÜYELERİMİZE ...

AVRUPA SORUMLUSU GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ZEYNEP KAYA MART AYI İÇERİSİNDE FRANSA 'DA SEMİNER PLANLAMAKTADIR.SEMİNER İSTEYEN ÜYELERİMİZİN AVRUPA BÜRO SORUMLUSU ZEYNEP SİLAHTAR ' A (0258 371 93 01 ) 10 MART 2015 TARİHİNE KADAR BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Devamını Oku

TEBRİKLER....

Kariyer atlayan üyelerimizi kutluyoruz...

Devamını Oku

MÜDÜRLER TOPLANTISI

HER AY DÜZENLİ OLARAK YAPILAN BÖLGE MÜDÜRÜ, BÖLGE SORUMLULARI VE BÜRO MÜDÜRLERİMİZİN KATILDIĞI MÜDÜRLER TOPLANTIMIZ 04 MART 2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 10:00 DA FABRİKA & GENEL MERKEZİMİZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

Devamını Oku

BEKLENEN ÜRÜN ÇIKTI....

UZUN SÜREN AR-GE ÇALIŞMALARININ ARDINDAN PİYASADA BENZERİ OLMAYAN PROPOLİS , SHEA BUTTER VE E VİTAMİNİ GİBİ ÇOK DEĞERLİ BİTKİ ÖZLERİNDEN ÖZEL FORMÜLE EDİLEN ERSAĞ DUDAK NEMLENDİRİCİMİZ SATIŞA SUNULMUŞTUR. BUGÜN İTİBARİYLE SİPARİŞLERİNİZE EKLEYEBİLİRSİNİZ İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ DİLEKLERİMİZLE....

Devamını Oku

OCAK AYI ERSAĞ SANCAĞI VE KUPASI

Devamını Oku

YENİ BÜROLARIMIZI KUTLUYORUZ..

BURSA BRONZ ÖNCÜMÜZ İMRAN KARAKUŞ VE İZMİR BRONZ ÖNCÜMÜZ LÜTFİYE ERDOĞDU 01 MART 2015 İTİBARİYLE BÜRO MÜDÜRÜ OLARAK ATANMIŞTIR.KENDİLERİNİ VE EKİPLERİNİ KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamını Oku

TEBRİKLER...

KENDİLERİNİ VE EKİPLERİNİ KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ...

Devamını Oku

MÜDÜRLER TOPLANTISI

HER AY DÜZENLİ OLARAK YAPILAN BÖLGE MÜDÜRÜ, BÖLGE SORUMLULARI VE BÜRO MÜDÜRLERİMİZİN KATILDIĞI MÜDÜRLER TOPLANTIMIZ 05/02/2015 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10:00 DA FABRİKA&GENEL MERKEZİMİZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

Devamını Oku

ÜTÜ SPREYİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

09/12/2014 üretim tarihli 343 parti nolu üretilen Ütü Spreyimiz ile ilgili duyuru ektedir.

Devamını Oku

ELMA KOKULU BULAŞIK SIVISI

BULAŞIK SIVIMIZIN ELMA KOKULUSU SATIŞA SUNULMUŞTUR.236 KODU İLE SİPARİŞLERİNİZE EKLEYEBİLİRSİNİZ.

Devamını Oku

2015 FİYAT DÜZENLEMESİ

Her yıl maliyet giderleri göz önüne alınarak yapılan ürünlerimizdeki fiyat artış düzenlemesi 2015 yılı için Ortalama %6 oranında yapılmıştır.Bir yıl geçerli olacak düzenleme 2015 yılı ocak ayından geçerli olacaktır.

Devamını Oku

YENİLİKLERLE İLGİLİ DUYURU

detaylar ektedir....

Devamını Oku

CANLI KONFERANS

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN BEKİR SARI 26 KASIM 2014 ÇARŞAMBA SAAT 11:00 DA YAPTIĞI CANLI KONFERANSIN TEKRARINI SAYFANIZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.....

Devamını Oku

ARABA VE LAPTOP ÇEKİLİŞİMİZİ KAZANAN TALİHLİLER

0 KM KİA SPORTAGE JEEP VE 5 ADET LAPTOP SAHİPLERİNİ BULDU.AYRINTILAR EKTEDİR.

Devamını Oku

ANKET

SİZLERİN OYLARI İLE BELİRLENECEK OLAN BANYO WC ÜRÜNÜMÜZÜN KOKU DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ ANKETİMİZE KATILMAK İSTERMİSİNİZ? ÜYE GİRİŞİ YAPTIKTAN SONRA ANKET BÖLÜMÜNÜ SEÇİP İLGİLİ ŞIKKI İŞARETLEMENİZ YETERLİDİR.

Devamını Oku

İLETİŞİM İÇİN...

Fabrika&Genel Merkezimize ulaşamayan kişiler için ekte vereceğimiz telefon numaralarına da siparişlerinizi verebilirsiniz.

Devamını Oku

AKBANK HAVALE SİSTEMİNE DAİR DUYURU

AKBANK ÖZEL HAVALE SİSTEMİ İLE SİPARİŞ ÖDEMESİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK OLAN ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMA EKTEDİR....

Devamını Oku
Sayfa 0,047 saniyede yüklendi.    Sayfa yüklenme süresi : 0sn   Bağlı Kişi sayısı : 1515   Şuan :04.03.2015 18:40:14   Çalışan : WWW 1